KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676270

nr 1167 6270

fartygsporträtt, signerad och daterad -01, monogram, 46x28

Kondition: dukskada

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 mars 2018
kl 20:18:09